• Головна
  • Двоє ізраїльтянок травмувалися гойдалками в Борщеві на Тернопільщині: дітей госпіталізували
14:02, 7 серпня 2018 р.

Двоє ізраїльтянок травмувалися гойдалками в Борщеві на Тернопільщині: дітей госпіталізували

Інцидент трапився 2 серпня у місті Борщів на вул. Об’їзній, 2.

Двоє дітей, громадянки держави Ізраїль катались на гойдалках на території відпочинкового комплексу «Затишок» і отримали травми легкого та середнього ступеня важкості.  

На місце події приїжджала швидка медична допомога. Дівчаток госпіталізували в Борщівську центральну районну клінічну лікарню.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #Борщів #гойдалки #травми #ізраїльтянки

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"Дощ і потужна гроза вдарять прямо завтра в областях України, жахлива спека накриє цілі регіони": куди суне злива і негода?
Потужна негода пре з лютою силою прямо завтра, дощ і жахлива гроза вдарить на тлі дикого вітру: в Україну іде люта злива
Те, що пробивалося на стіні в старовинному храмі, змусило священника завмерти: унікальна знахідка на Тернопільщині (ФОТО)
"Повістки і штрафи накриють масово незабаром, ТЦК починає шукати чоловіків з цими ознаками": мобілізація з 1 липня, ВЛК
Оголошення
live comments feed...