• Головна
  • На Тернопільщині невідома істота убиває овець: ветеринари та мисливці заперечують причетність вовків (ВІДЕО)
20:45, 21 серпня 2018 р.

На Тернопільщині невідома істота убиває овець: ветеринари та мисливці заперечують причетність вовків (ВІДЕО)

Дивні події, які відбуваються на Шумщині зі свійськими тваринами місцевих мешканців, вже набули розголосу за межами Тернопільщини.

Жителі сіл Матвіївці, Кудлаївці та Піщатинці перебувають у постійному остраху. Раніше ми вже писали про нічні напади хижаків, яких селяни вважають вовками. Зокрема, про дворазове масове вбивство овець в одному і тому ж господарстві у Матвіївці, коли востаннє загинуло вісім 75-кілограмових особин.

Як повідомляє "ТСН", ветеринари та мисливці заперечують причетність вовків, адже на м'ясо тварин ніхто не зазіхнув, випивши більше 10 літрів крові. Вівці були мертві, але цілі. Знайдено лише по два отвори на шиї та ще пару на задніх ногах кожної з тварин. 

"В серці нічого нема, серце пусте, серце без крові", - каже в.о. керівника Шумського районного управління "Дерпродспоживслужби" Марія Андрійчук. 

"Якщо вовчиця вчить молодняк, то вона їх вчить тільки полювати і нападати, то вони будуть тільки кров випивати. Якщо брати чупакрабру, то такого не може бути, бо чупакабра так не нападає на вівці, вона тільки йде на кролі", - запевняють селяни.  

Тим часом власник, який зазнав втрат, розміщує довкола кошари камери відеоспостереження і готується до помсти. Місцеві мисливці також роблять спроби вийти на слід кровопивці.

#Невідома #істота #ветеринари #мисливці

Коментарі

Оголошення
live comments feed...