
14:55, 23 серпня 2018 р.
Попри заборону в Тернополі вчора гриміли феєрверки (ВІДЕО)

Використання піротехнічних засобів у нашому місті заборонене з 2014 року.
Однак деяких мешканців Тернополя не лякає можливість понести відповідальність, передбачену законом.
Вчора о 22:05 поблизу Універсаму, попри заборону, гриміли феєрверки.
Про це сайт "0352.ua" повідомив наш читач Назар.
На підтвердження цього факту рекомендуємо переглянути відео.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
00:00, 7 жовтня 2025 р.
12:51, 21 червня
15:12, Вчора
13:29, 12 червня
10:04, 18 червня