
19:05, 24 серпня 2018 р.
На День Незалежності у тернополян з кранів тече квас?
Про це на сторінці у мережі "Facebook" написала Софія Козій.
“Щиро вдячні за подарунок “гарячу воду” бажаю вам такої самої гарячої води в дома ….P.S. така вода не тому що довго її не було а така була весь час день чиста а 2/3 ось такий квас….” – написала тернополянка.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
10:16, 11 червня
1
12:39, 17 червня
15:07, 22 червня
11
12:04, 19 червня
