
13:17, 28 серпня 2018 р.
На Тернопільщині чоловіку відірвало руку під час роботи зі станком

Нещасний випадок трапився 27 серпня у Бережанах. Одному з працівників підприємства, що займається виготовленням картонного пакування, під час роботи на станку, відірвало руку. Попередня причина нещастя - рукав сорочки потерпілого потрапив у механізм.
На місце події негайно викликали медиків, які транспортували потерпілого в обласний медичний заклад. На даний час загрози його життю немає, повідомляє прес-служба ГУ НП в Тернопільській області.
За інформацією, яку вдалось отримати правоохоронцям, чоловік працював на даному виробництві офіційно і досить тривалий час, тож з правилами безпеки був добре знайомий.
За даною подією відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 272 ККУ - порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою. Триває слідство.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
11:16, 12 червня
31
10:16, 11 червня
1
10:45, 15 червня
01:38, 17 червня
122
10:25, 16 червня
3