
14:18, 28 серпня 2018 р.
У Тернополі зловмисник викрав смартфон за 5000 гривень з вітрини магазину
До поліцейських Тернопільського міського відділу із заявою звернулася продавець торгового закладу, що займається реалізацією мобільний телефонів.
Жінка повідомила, що хтось з відвідувачів викрав з вітрини смартфон марки Нокіа вартістю майже п’ять тисяч гривень.
Правоохоронці встановили особу крадія. Причетним до злочину виявився раніше неодноразово судимий житель обласного центру. 49-річний зловмисник скористався тим, що продавець відволіклася, обслуговуючи іншого покупця, а дверцята вітрини були відчинені, тож вхопив дорогий гаджет і накивав п’ятами.
Зловмисникові інкримінують частину 1 статті 185 ККУ. Триває досудове розслідування.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
11:16, 12 червня
31
10:16, 11 червня
1
10:45, 15 червня
01:38, 17 червня
122
10:25, 16 червня
3
