
17:45, 31 серпня 2018 р.
Водійка, яка в Тернополі обматюкала поліцейських, здивувала суд черговою витівкою (ВІДЕО)
31 серпня о 14:00 у Тернопільському міськрайонному суді мало початися судове засідання у справі Наталії Зоткіної, котра 6 серпня, посеред ночі, на Nissan 6 знесла огорожу біля готелю "Тернопіль".
Раніше ми вже повідомляли про цей інцидент, задокументований на відео, яке поширюється у соцмережах. На ньому помітно, що жінка, яка нецензурно відмовляла правоохоронцям на пропозицію пройти огляд на стан сп'яніння у медичному закладі, не зовсім твереза.
Як повідомляє "20 хвилин", перед самим початком засідання зібрались очевидці у справі, патрульні, які оформляли ДТП. Журналісти намагалися поспілкуватись із пані Зоткіною на вулиці, проте жінка, розмовляючи по телефону, не реагувала на їхні заклики. Вона рухалася в сторону вулиці Чехова. Потім жінка сіла у чорне BMW, яке під'їхало за нею через кілька хвилин, а потім припаркувалося у задньому дворі на території суду.
О 13.55, як вказує секретар, Наталія Зоткіна заходила в приміщення суду та зареєструвалась. Однак на засідання не з'явилась. То ж суддя прийняв рішення розглядати справу без неї.
Патрульний, який складав протокол на місці ДТП, виступив зі свідченнями, що жінка у ніч, коли сталася аварія, була з явними ознаками алкогольного сп'яніння: різкий запах алкоголю з рота, нерозбірлива мова, ледь трималася на ногах, від проходження огляду на стан алкогольного сп'яніння категорично відмовлялась в нецензурній формі.
Чоловік, який погодився бути свідком під час проведення алкотесту на драгері, на засіданні заявив:
"Вона поводилась неадекватно, ногами махала. Спершу вона не хотіла виходити з авто, потім вийшла. Коли поліцейські їй пояснювали, що вона може пройти драгер на місці або поїхати в медичний заклад, категорично відмовлялась відомими усім словами. І це повторювалось кілька разів. А патрульні себе поводили спокійно".
Після вивчення матеріалів, ознайомлення із відео з місця ДТП, в нарадчій кімнаті, суд вирішив: обвинувачена має заплатити штраф у розмірі 10 200 грн і бути позбавленою права керування транспортними засобами на рік, а також сплатити судовий збір - 352, 40 грн.
Апеляційну скаргу на рішення суду можна подати протягом десяти днів з дня його проголошення. Рішення суду набуде чинності після збігу терміну подачі апеляції.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
live comments feed...