
09:02, 4 вересня 2018 р.
Центр Тернополя потопає у смітті (фото)

Про це у Facebook у спільноті Тернопільські плітки написала Ольга Бурчик.
"Смітники біля кінотеатру «Перемога». І це після численних обіцянок представників влади врегулювати питання", - йдеться в дописі.
Нагадаємо, мешканці прилеглих будинків вже не вперше скаржаться на цю проблему.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
фото: Ольга Бурчик
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
18:05, 20 червня
16:59, 17 червня
16:59, 17 червня
11:38, 23 червня
11:30, 18 червня