• Головна
  • Тернополяни зберігають у своїх домівках зброю та вибухівку
14:27, 11 вересня 2018 р.

Тернополяни зберігають у своїх домівках зброю та вибухівку

Факти незаконного поводження зі зброєю та боєприпасами зареєстрували працівники поліції Тернопільщини. В області, як і по Україні, тривають профілактичні заходи, спрямовані на виявлення та вилучення з незаконного обігу зброї, боєприпасів та вибухівки.

У ході проведення оперативно-профілактичної операції працівники кременецької поліції виявили боєприпаси у мешканця Почаєва. Чоловік зберігав вдома 120 предметів, схожих на набої калібру 5.45. Ще три десятки набоїв  калібру 5.45 виявили поліцейські і у 45-річного мешканця Бережанського району.

Під час санкціонованого обшуку працівники поліції вилучили небезпечні знахідки та направили до обласного науково-дослідного експертного криміналістичного центру МВС.

Ще один обшук господарства, відповідно до рішення районного суду, провели правоохоронці Шумщини. У 44-річного мешканця одного з сіл району вони виявили та вилучили предмет, схожий на обріз вогнепальної зброї. Знахідку направлено в науково-дослідний експертно-криміналістичний центр на експертизу.

Події внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 263 частина 1 – незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #зброя #набої
Останні новини
ТОП новини
"ТЦК хоче масово призвати цю категорію чоловіків, з 1 вересня їх першочергово мобілізують": посилена мобілізація, повістки
"Восени почнеться велика мобілізація, ТЦК шукатиме усюди чоловіків із цією професією": їх призвуть з 1 вересня
"ТЦК на вулицях масово шукають чоловіків 6-ти категорій, їх призвуть з 1 вересня першочергово": мобілізація, повістки, ЗСУ
Унікальна знахідка вражає: на Тернопільщині виявили найбільше підземне озеро України
Оголошення