
11:17, 14 вересня 2018 р.
У Тернополі відомий музикант презентує унікальний інструмент
Відомий скрипаль Святослав Кондратів розмістив відео у мережі Фейсбук, де звучить фрагмент композиції, яку він написав спеціально для унікального інструменту – скрипки зі скла. 29 вересня тернополяни зможуть почути цей інструмент на концерті у драмтеатрі.
Виготовив скляну скрипку український майстер з Рівного Олег Шевчук. Його співавторами виступили Т. Ватаманюк та Т. Рубай.
Як зазначає "TeNews", скрипалі часто скептично ставляться до таких експериментів. Святослав Кондратів, навпаки, підійшов до нього творчо і написав композицію спеціально для цієї магічної красуні.
"Ця скрипка зовсім не схожа на традиційний інструмент. Мені не відразу вдалося завоювати її "кришталеве серце". Але, коли це вдалося, я написав для неї нову композицію, прем’єра якої відбудеться на концертах другого Всеукраїнського туру", – говорить Святослав Кондратів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
live comments feed...
Коментарі