• Головна
  • У Тернополі викидати будівельні відходи зі звичайним сміттям не можна
14:00, 19 листопада 2012 р.

У Тернополі викидати будівельні відходи зі звичайним сміттям не можна

- Старі вікна, двері, штукатурку бачив біля сміттєвих контейнерів на “Сонячному”, - каже тернополянин Іван Кравець. – Лежить воно там з літа, ще відколи люди робили ремонти. Хіба його жек не повинен вивезти? Ми ж платимо за вивіз сміття!

Чоловік цікавиться вивозом, адже також планує зробити ремонт у своєму помешканні. Однак у жеку вже попередили – викидати будівельні відходи зі звичайним сміттям, як це зазвичай і роблять люди, не можна.

Хто ж може допомогти вирішити проблему мешканців, що надумали ремонтувати житло, розповідає заступник начальника управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології міськради - начальник відділу інженерно-транспортної інфраструктури Микола Лесів, пише 20 хвилин.

- Такий мешканець повинен звернутись до жеку, попередити про свої наміри, - каже пан Лесів. – Жек виділить спеціально місце для такого сміття, адже вивіз будматеріалів у договорі не передбачений. Тож за нього потрібно сплачувати окремо. Після цього мешканець укладає угоду або із балансоутримувачем – жеком, або із фірмою-перевізником.

Вартість вивозу сміття, за словами пана Лесіва, залежить від відстані, на яку доведеться вивозити будівельні відходи. У кожному окремому випадку ціна різна. Якщо ж мешканець захоче позбутись сміття безкоштовно, просто викинувши його, то отримає чималий штраф.

- За кожним будинком закріплений майстер, - каже пан Лесів. – Якщо поряд з контейнерами лежатимуть будівельні відходи, майстер з’ясує, з якої це квартири. Власника квартири, згідно зі статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, чекає штраф.

За цією статтею порушнику – фізичній особі загрожує штраф від 340 до 1360 гривень, а для посадових осіб штраф становить від 850 до 1700 гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...