"Можливо, це нова технологія нашого міста?": на Тернопільщині корозія металу майже знищила світлофор (ФОТО)

Мешканці Бучача, що на Тернопільщині, скаржаться на жахливий стан коробки регулятора світлофора. Іржа зробила свою справу, "пожерши" метал. Ненадійність світлофора видно неозброєним оком. До того ж, люди скаржаться, що зеленого світла на ньому доводиться чекати дуже довго.

На сторінці спільноти в мережі Фейсбук Марія Боер-Підгірняк опублікувала допис, супроводжений фото, яке підтверджувало наявність проблеми.

"Це так виглядає в центрі міста регулятор світлофора ,чи коробка з кнопкою для пішохідного переходу. Прикольного мало, правда,? Металевий ящик проїджений корозією, тримається на чесному слові. ... Можливо це нова технологія нашого міста?" - Написала вона.

"А час очікування, щоб засвітився зелений, взагалі вбиває". - Додав Сергій Гевко.

"Автентичний світлофорний об'єкт кінця 18-го століття".- Прокоментував Анатолій Дубина.

Нагадуємо, що нещодавно мешканці Бережан привернули увагу до незадовільного стану одного з мостів, розмістивши там табличку із закликом до міської ради.

"Можливо, це нова технологія нашого міста?": на Тернопільщині корозія металу майже знищила світлофор (ФОТО), фото-1 "Можливо, це нова технологія нашого міста?": на Тернопільщині корозія металу майже знищила світлофор (ФОТО), фото-2 "Можливо, це нова технологія нашого міста?": на Тернопільщині корозія металу майже знищила світлофор (ФОТО), фото-3
Іржа світлофор Бучач
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі