Псевдопрацівник банку видурив у тернополянки понад 46 тисяч гривень

Псевдопрацівник банку видурив у тернополянки понад 46 тисяч гривень, Антоніна Сімаченко

Понад 46 тисяч гривень зникло з рахунку 46-річної тернополянки після телефонного дзвінка нібито працівника банку.

Правоохоронці вкотре звертаються до краян проявляти пильність і нікому за жодних обставин не повідомляти дані, пов’язані з банківськими картками.

Як встановили поліцейські, до потерпілої зателефонували близько 10 години ранку. Невідомий представився співробітником банку і почав лякати тернополянку, що її картку хочуть заблокувати. Для того, щоб цього не сталося, їй потрібно повідомити дані, які надійдуть смс-повідомленням. Тернополянка чемно виконала вказівки невідомого, а згодом отримала нове повідомлення, що з рахунку знято понад 46 тисяч гривень.

Запам’ятайте: будь-який банк, телефонуючи до клієнта, ніколи не буде вивідувати жодних даних щодо картки. Якщо вас лякають або кваплять, вимагають дані «електронного гаманця» – це ознаки шахрайства. Не розголошуйте коди, які приходять вам на мобільний телефон під час здійснення операцій з банківською карткою. Замовте у банку послугу  смс-повідомлень щодо будь-яких транзакцій з вашого рахунку, це дозволить швидко реагувати на будь-які неправомірні дії з вашими коштами. Якщо ви все-таки повідомили дані своєї картки шахраєві, терміново заблокуйте її та поінформуйте про те, що трапилося, поліцію.

Тернопіль шахраї банк гроші
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі