• Головна
  • У Тернополі каток для ущільнення асфальту упав із платформи вантажівки під час транспортування (ФОТО)
19:31, 1 жовтня 2018 р.

У Тернополі каток для ущільнення асфальту упав із платформи вантажівки під час транспортування (ФОТО)

1 жовтня, близько 18:30, на вулиці Мазепи, між зупинкою громадського транспорту "Готель "Галичина"" та піцерією "Маяк", сталася аварія. Каток для трамбування асфальту, який перевозила вантажівка, упав із платформи під час руху.

Про це 0352.ua повідомив читач Назар, який сфотографував місце подій.

Біля вантажівки зібралися люди. Очевидці аварії. Причини, через які каток зірвався під час транспортування, з'ясовуються.

Про травмованих внаслідок падіння машини для трамбування поки не повідомляється.

У Тернополі каток для ущільнення асфальту упав із платформи вантажівки під час транспортування (ФОТО), фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ДТП #коток #злетів #платформа #вантажівка
ТОП новини
"Без цього документа за кордон більше не випустять": для українців зробили важливе оголошення
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Світло подорожчає на 22% за оновленим тарифом, кожен з українців платитиме за це зі своєї кишені: наближається рішення
Оголошення