19 нових амбулаторій побудують на Тернопільщині

За кошти медичної субвенції у сільській місцевості спорудять  нові сучасні амбулаторії.

19 нових амбулаторій

, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадія Зубка.

Участь у даній нараді взяв заступник голови облдержадміністрації Юрій Юрик. 

Тернопільщина — серед областей, що вже надали перелік запланованих для будівництва об’єктів, наголосив під час наради Геннадій Зубко. Крім того, на даний час укладені договори з усіма генеральними проектувальниками. 

«У сільській місцевості краю планується спорудження 19-ох нових амбулаторій загальної практики-сімейної медицини на суму 143 млн. грн. Для їхнього функціонування необхідно придбати медичне обладнання на суму орієнтовно 28 млн. грн», — повідомив начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Володимир Богайчук.

Крім того, варто провести реконструкції та капітальний ремонт у 80-х амбулаторіях загальної практики-сімейної медицини та  оснастити їх медичним обладнанням на суму близько 120 млн. грн та придбати 134 автомобілі для сімейних лікарів на суму 67 млн. грн.

Довідково:

Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості в розмірі 178 млн. грн надійшла в кінці грудня 2017 року. Цьогоріч 20 червня додано медичної субвенції в сумі 44, 6 млн. грн. Головним розпорядником визначено управління охорони здоров’я облдержадміністрації.

На даний час первинна медико-санітарна допомога в Тернопільській області надається 22-ма центрами первинної медико-санітарної допомоги, 215-ма амбулаторіями загальної практики-сімейної медицини та 734 фельдшерсько-акушерськими та фельдшерськими пунктами.

Тернопільщина амбулаторія будівництво
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі