На Тернопільщині хижаки втратили страх: вовки покусали вже трьох людей

На Тернопільщині фіксується аномальна для цих країв активність вовчих зграй. Хижаки убивають свійських тварин, підступають до людських помешкань прямо посеред дня і навіть накидаються на самих людей.

Ми вже повідомляли, що вночі 4 жовтня у селі Шибалин (Бережанський район)  вовк вкусив жінку 1959 року народження прямо посеред її господарства. Звір забіг на подвір'я і зчепився із домашнім собакою. Господиня вибігла на вулицю, почувши страшний гамір, і була атакована хижаком.

Близько 6 години ранку в тому ж селі люди, які йшли на зупинку, стали жертвами нападу вовка, який зумів покусати одну жінку.

"Люди не беруться стверджувати, що це був саме вовк. Потерпіла перебуває в шоковому стані. Ще одна жінка потерпіла від укусу невідомої тварини близько 8 ранку. Всіх одразу вакцинували від сказу". - Проінформували в головному управлінні Держпродспоживслужби.

У селі Жовнівка (Бережанський район) люди, які теж йшли зранку на роботу, зіткнулися із вовчицею. Вони відбивалися від звіра сумками, криками привернувши увагу господаря будинку, біля якого все відбувалось. Тварину вдалося зарубати сокирою.

Як повідомляє "20 хвилин", у рамках розслідування з'ясовується, чи це один звір нападав на людей у різних селах. Також експерти намагаються дізнатися, що спонукало агресивного хижака наблизитися до людських поселень.

Вовки хижаки покусали людей
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі