Вперше за 20 років влада на Тернопільщині спрямовує 1 млн. гривень на спортінвенар

Тернопільська ОДА та облрада відкликнулася на прохання начальника управління фізичної культури і спорту облдержадміністрації Віктора Мацикура підтримати обласні спортшколи коштами на спортивний інвентар.

Було виділені 1 мільйон гривень, на які спортивні школи придбали і ще придбають необхідне спорядження для легкої та важкої атлетики, боксу, футболу, волейболу, велоспорту, стрибків на лижах з трампліну, санного спорту, біатлону, настільного тенісу та інших видів спорту.

Як зазначив Віктор Мацикур, це вперше за 20 років обласна влада спрямовує таку значну суму на спортінвенар, пише ternopiltravel

“Якщо вам складно оцінити наскільки це мало чи багато, і чи взагалі це подія скажу так – інвентар у ці види не купувався протягом двох десятиліть, за десять років одного разу купили велосипед, і це практично все.

Якщо вам видається, що інвентар це не так і важливо, то ракетка у руках абсолютного чемпіона світу з настільного тенісу Дмитра Бідного коштує в доларах стільки, скільки моя у гривнях. Його спортивна майстерність плюс сучасні технології виробництва накладок та основи ракетки дають можливість конкурувати на найвищому рівні. Але якщо мені дати його ракетку – я зіграти краще не зможу. Тому інвентар потрібен в першу чергу там і тим, хто наполегливо тренується та показує результати “не завдяки, а всупереч”.

Впевнений, що і наступного року до нашої позиції прислухаються в ОДА та обласній раді, та передбачать кошти на потрібний інвентар. Кілька років – і всі наші спортсмени, що показують високі результати будуть ним забезпечені”, – зауважив Віктор Мацикур.

Тернопільщина спортінвентар гроші
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі