Сина забрали у тернопільський військомат після доби чергування на роботі, мати розповідає як сина "скрутили" як тільки вийшов з автобуса (ВІДЕО)

У мережу сайт "Про все" виклав відео, на якому жінка зі Зборівського району, розповідає як її сина забрали до війська. Двадцяти дворічний Віталій саме повертався автобусом з доби чергування на роботі. Як тільки він вийшов на потрібній зупинці, його «скрутили» та забрали у невідомому напрямку. 

Пізніше хлопець з сусіднього села повідомив його рідним, що Віталія одразу з автобуса забрали кудись, казали, що у поліцію. Так мати дізналась, що син не добрався додому.

Лише через деякий час син дав знати метрі, що знаходиться у тернопільському військкоматі й його забирають в армію. 

Жінка дзвонила до сільради, цікавилась чи приходила її сину повістка. Там їй повідомили, що приходила, але через те, що нікого не було вдома її відправили назад. Мати пояснює, що не можу постійно сидіти у хаті, а якраз в той час поралась на городі.

Пані Марія розповіла, що син Віталій вже закінчив навчання, рік працював у поліції, зараз працював в охороні. За станом здоров’я він звільнився з поліції: у хлопця гострий гастрит. «Їсть теж саме, що і «маленьке телятко», бо від звичайних страв сильно болить живіт», - каже жінка. На сьогодні, постійно змушений пити необхідні препарати.

Інша матір також розповіла й про свого сина. Жінка працює у Теребовлянській районній лікарні, черговою медсестрою. Того дня пішла на чергування на добу. Дитина була ще вдома. Вона розповідає, що в день її 25-річний син вийшов у магазин, у центрі міста його скрутили, посадили в автівку та відібрали телефон.

У проханні повідомити своїх рідних, йому підмовили. Цілу ніч про нього не було жодної звістки, а «сьогодні зранку син, десь знайшовши зарядку, бо у телефону сіла батарейка, передзвонив близько 7 години ранку і сказав, що він в обласному військкоматі», - пригадує мати. 

Вона негайно зібрала теплі речі та деякі продукти та приїхала. ЇЇ син від минулого дня нічого не їм та був у простому робочому одязі. Він сильно змерз та зголоднів.

Каже, що жодних повісток їм не приходило. Як на сьогодні таке може відбуватись – не розуміє. Окрім цього її чоловік, батько хлопця, від самого початку АТО перебував на передовій, де й зараз в армії. У її сина був струс мозку, він тричі лежав у лікарні, у відділенні неврології, тому впевнена син не повинен служити.

Жінка попереджає усіх батьків! Адже, з 74 призовників, підтримати своїх синів прийшло дуже мало батьків. Вона зазначила, що батьки можуть й не здогадуватись, що їх сини уже строковики.

тернопіль призов служба строкова матері
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі