У Тернополі відхилили 6 проектів поданих на участь в "Бюджеті участі"

У Тернополі триває розгляд проектів, які жителі міста подали на Бюджет участі. Більшість з них перебуває на розгляді. Наразі відхилили 6 ініціатив.

Зокрема, не братимуть участь в голосуванні наступні проекти:

– проект № 21 Капітальний ремонт - заміна системи опалення в гуртожитку за адресою вул. Збаразька, 35;

– проект № 93 "Східний на зв’язку";

– проект № 16 Благодійний центр допомоги;

– проект № 26 Енергоефективна школа;

– проект № 94 Пам’ятник війни повстанців проти імперії;

– проект № 24 Розвиток сноубордингу та лижного фрістайлу в Тернополі.

Нагадаємо, що уже третій рік поспіль у найбільших містах України жителі мають право брати участь у розподілі місцевого бюджету. Містяни можуть подавати на голосування свої проекти. Основним критерієм є користь для громади міста.

Бюджет участі – демократичний процес, який надає можливість кожному жителю брати участь в розподілі коштів місцевого бюджету через створення проектів для покращення міста/ОТГ та/або голосування за них.

Будь-який житель міста може подати проект, пов’язаний з покращенням життя в місті, взяти участь у конкурсі, перемогти в голосуванні та спостерігати за тим, як його проект реалізують в рамках бюджету 2019 року.

З 1-го по 30 вересня у Тернополі відбувалося подання проектів. Ще тиждень вони перебуватимуть на розгляді, пишуть Тернополяни

Далі затверджені проекти переходять на етап загальноміського голосування, яке триватиме до 7-го листопада. Оголосити переможців мають до 31 грудня. Реалізація проектів відбуватиметься у 2019 році.

Тернопіль Бюджет_участі проекти
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі