На Тернопільщині під час служби в кременецькому храмі з'явилася веселка (ФОТО)

14 жовтня, у свято Покрови, в одному з храмів Кременця віряни могли спостерігати дивовижне явище, яке своєю красою та водночас скромністю зачарувало багатьох.

Кременчани вже вирішили, що це хороший знак, та пов'язують його з успіхами на шляху до одержання томосу.

На своїй сторінці в мережі Фейсбук парафіянка храму Анюта Кічата опублікувала фото, щоб поділитися побаченим без зайвих слів .

"Веселка у храмі Св. мучениці Тетяни 14.10.2018". - Написала вона.

В Україні, в XIV-XVII століттях, веселку вважали "кольоровим намистом" Божої Матері, сяйво кольорів веселки порівнювали з дорогоцінним убором, знаком милосердя Діви Марії, її безкінечної любові до людей.

Як відомо, в християнському іконописі та церковному розписі, веселка – символ, що використовується не так часто, але який несе окремий і доволі складний символічний сенс. Так, сім основних кольорів веселки або кольорів веселкового спектру відповідають і таємничому числу "7", закладеному Богом в порядок земного та небесного буття: шість днів Творіння і один день спокою Господа; сім Таїнств Церкви та інші семиразові діяння, що згадуються в Біблії.

Вітражі, які дуже поширені в католицьких храмах, теж часто створюють "ефект веселки". Колір у сакральному вітражі має символічне значення, але головна функція його — творення містичної атмосфери.

Природа появи веселки у церкві Великомучениці Тетяни УПЦ КП наразі з'ясовуються.

Нагадуємо, що на Тернопільщині з’явилось "восьме чудо України" – іконостас з 1,5 мільйонів бісеринок

На Тернопільщині під час служби в кременецькому храмі з'явилася веселка (ФОТО), фото-1
Веселка храм під час служби
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі