• Головна
  • "Людей чорно, а маршруток бракує": тернополяни нарікають на відсутність транспорту вечорами (фото)
09:32, 16 жовтня 2018 р.

"Людей чорно, а маршруток бракує": тернополяни нарікають на відсутність транспорту вечорами (фото)

Десятки жителів міста довго і нудно чекали на маршрутки, яких просто не було.

Про це у Facebook у спільноті Тернопільські плітки написав Pasha Lototskyi.

Він ж виклав фото людей на зупинці на Пирогова.

"На зупинці «жд вокзал» зараз чорно люду, а маршруток бракує ((((((", - пише Наталя Мудра-Бойчук.

"починаючи од шостої вечора вони з'їзжають з маршруту. Так що дочекатись тих колимаг важкувато, а важче дочекатись тролейбуса", - додає Tania Holovko.

"Їх не важкувато дочекатись. Їх немає. Декілька машин на маршрутах", - зауважує автор фото Pasha Lototskyi.

"Людей чорно, а маршруток бракує": тернополяни нарікають на відсутність транспорту вечорами (фото), фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
фото: Pasha Lototskyi
#маршрутки #транспорт #проблеми
Останні новини
ТОП новини
"Без цього документа за кордон більше не випустять": для українців зробили важливе оголошення
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Світло подорожчає на 22% за оновленим тарифом, кожен з українців платитиме за це зі своєї кишені: наближається рішення
Оголошення