На Тернопільщині розпочала свою роботу комісія з перевірки якості ремонту шляхів

На Тернопільщині розпочала роботу комісія, яка перевіряє якість ремонту доріг. Моніторять лише нещодавно зроблені шляхи місцевого та державного значення.

Проект "Моніторинг прозорості та доброчесності проведення ремонтів доріг в Тернопільській області" реалізує громадська організація "Нівроку".

Як повідомив голова громадської організації Іван Марчук, комісія по ремонту доріг співпрацює спільно з інженером куратором, який і визначає, чи якісно зроблена дорога.

— Наша організація була відібрана в результаті конкурсу ООН. Цей конкурс підтримали у дванадцяти областях України. Як працює наша комісія: у нас є певний перелік доріг, які ми маємо подивитися. Потім ми безпосередньо виїдаємо на місце та візуально обстежуємо ділянку дороги. Зібрану інформацію ми передаємо інженеру куратору, який визначає чи дійсно це недолік підрядної організації, яка здійснювала ремонт, чи інші обставини.Під час моніторингу все знімають. Висновок надаємо по кожній дорозі, — повідомив Добі голова громадської організації Іван Марчук.

Частину нещодавно зроблених шляхів комісія вже обстежила.

Також Іван Марчук повідомив, що гарантійний термін дорожнього покриття становить 5-ть років. Якщо підрядна організація зробила його неякісним, то вона мусить переробити дорогу власним коштом.

Додамо, що завершити моніторинг планують 20 листопада. По завершенню обіцяють прозвітувати та надати відповідні рекомендації щодо якості доріг в області.

Тернопіль дороги комісія перевірка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі