"500 або 1000 доларів за кожну": поліцейські розповіли, як дівчат з Тернопільщини продають у сексуальне рабство

З нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми у Тернополі була проведена прес-конференція, а після неї відбулося обговорення, щодо питання продажу людей у рабство при виїзді за кордон. За даними статистики в області є понад 30 людей, які постраждали від торгівлі людьми.

Начальник управління сім'ї та молоді Тернопільської ОДА Ігор Чорній повідомив, що люди, які потрапили у подібну ситуацію, отримують одноразову грошову допомогу від держави.

"В Тернопільській області діє координаційна рада з питань протидії торгівлі людьми, яка вирішила звернутися до депутатів облради, щоб особам, які проживають в області виплачувати грошову допомогу. Крім того люди, які отримали статус постраждалих отримають допомогу від держави в розмірі трьох неоподаткованих мінімумів. Також особам, які постраждали надають безкоштовну медичну та психологічну допомогу", — зауважив начальник управління сім'ї та молоді Тернопільської ОДА Ігор Чорній.

Як повідомляє "Доба", у 2018 році  було задокументовано 9-ть фактів торгівлі людьми. Дівчат для надання секс послуг найчастіше вивозять до Туреччини та Об'єднаних Арабських Еміратів.

"Вербувальники за "живий товар" або кожну дівчину отримували немалу суму. Для прикладу якщо дівчину продали до Туреччини зловмисники отримували п'ять сотень доларів, якщо в Об'єднанні Арабські Емірати, то тисячу долав. Вербували в інтернеті за допомогу шахрайських дій. Обіцяли роботу прибирання, але коли жертви потрапляли в ту, чи іншу країну в них відбирали документи та залякували, а потім змушували надавати секс-послуги", — повідомив начальник відділу по боротьбі зі злочинами, пов'язаними із торгівлею людьми Головного управління Національної поліції у Тернопільській області Олександр Буняк.

Впродовж 2017-2018 років в Тернопільській області задокументували 5 груп, які займалися відправкою громадян на роботу до Росії, вербували людей для сексуального рабства в Польщі та в борделі Об’єднаних Арабських Еміратів й Туреччини.

"500 або 1000 доларів за кожну": поліцейські розповіли, як дівчат з Тернопільщини продають у сексуальне рабство, фото-1
Рабство продавали дівчат
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі