У спеціальних вагонах сотня дітей з Тернопільщини вирушила на матч Ліги націй (ФОТО)

Учасники осіннього чемпіонату Гусятинщини з міні-футболу на кубок "Вірні збірній!" серед дитячих команд 2004 р. н. і молодших (загалом змагалося вісім команд) відвідали матч Ліги Націй між збірними України і Чехії, який відбувся 16 жовтня у Харкові.

104 особи вирушили у 2 спецвагонах з Тернополя у Харків і назад у потязі під назвою "Вірні збірній!".

Віталій Остафійчук голова Федерації футболу Гусятинського району поділився враженнями:

"Велике спасибі голові Федерації футболу Тернопільської області Тарасу Юрику і руху "Вірні збірній" (координатор – Дмитро Гончаренко). Це неймовірні відчуття! Всі діти, що брали участь у Осінньому чемпіонаті з міні-футболу, що виявили бажання, мали змогу влитися у синьо-жовте море харківського стадіону "Металіст" "Ти признайся мені, звідки в тебе ці чари?" – слова пісні Володимира Івасюка сотню разів, вже вивчили напам’ять юнаки і дівчата зі Старого Нижбірка, Оришковець, Хоросткова, Вільхівчика, Увисли, Чабарівки, Самолусківців та Перемилова. І збірна не підвела – перемога!"

Як повідомляє "Погляд", на цьому сюрпризи і подарунки для юних футболістів Гусятинщини не закінчуються. Найкращі гравці кубку "Вірні збірній!" (по квотах зайнятих місць) уже можуть пакувати речі на наступну гру Ліги Націй Словаччина – Україна, яка відбудеться 16 листопада у Трнаві.

У спеціальних вагонах сотня дітей з Тернопільщини вирушила на матч Ліги націй (ФОТО), фото-1 У спеціальних вагонах сотня дітей з Тернопільщини вирушила на матч Ліги націй (ФОТО), фото-2 У спеціальних вагонах сотня дітей з Тернопільщини вирушила на матч Ліги націй (ФОТО), фото-3 У спеціальних вагонах сотня дітей з Тернопільщини вирушила на матч Ліги націй (ФОТО), фото-4 У спеціальних вагонах сотня дітей з Тернопільщини вирушила на матч Ліги націй (ФОТО), фото-5
Спецвагони футболісти матч
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі