• Головна
  • Відновити рух декількох маршрутних таксі, тернополян просять підтримати ініціативу
08:32, 22 жовтня 2018 р.

Відновити рух декількох маршрутних таксі, тернополян просять підтримати ініціативу

Відновити, змінити і продовжити рух маршрутних таксі #3, #7, #18, #30, а також продовжити рух тролейбуса #9, просить у дописі на Фейсбуці Завадський Костянтин.

Чоловік зазначає, що "в Інтернеті є петиція, в якій тернополяни просять відновити рух маршрутного таксі #30. Він є справді необхідним, адже сполучає житловий район Сахарова-Корольова з центром міста".

На даний момент петиція набрала 203 із 300 необхідних голосів для подальшого її розгляду в міській раді Тернополя, а до кінця збору залишилося 4 дні. Підписати петицію можна ТУТ.

"Населення цього району Сахарова-Корольова постійно зростає, а нормального транспортного сполучення з іншими районами міста немає вже роками. 
На даний момент добратись до Сахарова-Корольова або з того району в інший кінець міста після 20год просто неможливо.Останній маршрут тролейбуса #9 є в цьому районі десь біля 20год вечора. Автобуси #3 та 7 ще раніше з'їжджають з маршруту. Також відсутнє транспортне сполучення між Сахарова-Корольова та Аляска-Подолян", - зазначається у тексті вказаної петиції

Автор петиції Тарас Нагуляк пропонує: 
1) продовжити рух тролейбуса #9 до 22год вечора 
2) продовжити рух автобуса #3,7 до 22год вечора 
3) змінити маршрут руху автобуса #18 з проїздом через дитячу лікарню на Сахарова-Пологовий будинок і дальше на Аляску-Подоляни і потім в зворотньому напрямку. На даний момент немає жодного сполучення між Сахарова-Корольова та Аляска-Подоляни. 
4) відновити рух автобуса #30 і змінити його маршрут з заїздом на Сахарова-Корольова. Також мають їздити до 22год вечора.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тернопіль #петиція #сахарова-корольова #транспортне_сталучення #маршрутні таксі
Оголошення
live comments feed...