Пенсіонер, який у Тернополі хотів підірвати квартиру, вже неодноразово нападав на сусідів (ВІДЕО)

Сьогодні (22 жовтня) на вулиці Протасевича 64-річний чоловік закрився у квартирі та погрожував її підірвати. Сусіди твердять, що вже неодноразово стикалися із неадекватною поведінкою чоловіка.

"Він вибіг на вулицю у халаті. У руках мав ніж – спочатку подряпав одну автівку, а потім побачив нас і  кинувся наздоганяти. Я з дружиною та сином заховалися у авто", – розповідає Сергій Матушевський на сім’ю якого сьогодні напали.  

Пан Сергій поспішив викликати поліцію. Поки правоохоронці їхали – пенсіонер зачинився у квартирі та відкрив всі камфори на заговій плиті. З вікна 6-го поверху вигукував, аби до його дверей ніхто не наближався.

"Сказав, що підірве всіх. У квартирі відкрив газ і навіть почав зворотний відлік до вибуху", – повідомив начальник Управління патрульної поліції Тернополя Богдан Шевчук.

Як ми вже раніше інформували, поліціянти виламали двері та надягнули на пенсіонера наручники. Чоловіка госпіталізували до психоневрологічної лікарні. Сусіди кажуть, що доглядати за пенсіонером нікому.

Як повідомляє "Медіатор", його дружина померла кілька років тому, донька проживає у іншому місті. Також будь-хто з родичів  відмовились приїжджати на місце інциденту.

Чоловік хотів підірвати квартиру нападав сусіди
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі