У Тернополі мешканець будинку на Протасевича, 4 в стадії загострення шизофренії кинувся з ножем на молоду сім’ю з маленькою дитиною і погрожував підірвати квартиру (ФОТО)

У Тернополі мешканець будинку на Протасевича, 4 в стадії загострення шизофренії кинувся з ножем на молоду сім’ю з маленькою дитиною..., Георгій Шевчук

У Тернополі трапилася надзвичайна подія: чоловік, хворий на шизофренію, взяв у заручники молоду сім'ю із малою дитиною.

Про це на своїй сторінці в мережі Фейсбук повідомив депутат Тернопільської міської ради від "Об'єднання "Самопоміч" Андрій Грицишин:

"НП на окрузі. Мешканець будинку на Протасевича, 4 в стадії загострення шизофренії кинувся з ножем на молоду сім’ю з маленькою дитиною. Погрожував, проколов машину. Люди викликали поліцію, мнсників. Чоловік закрився в квартирі, включив газ, погрожує підірвати квартиру. Поліцейські, на жаль, в силу своїх нинішніх повноважень не можуть виламати двері. Наразі тривають переговори..."

Як повідомили редакцію сайту 0352.ua інші очевидці подій,  доступ газу у квартиру перекрили газові служби, самого чоловіка пожежники з вулиці відволікали драбиною, поки автогеном  випалювали двері до помешкання.

Чоловік викидав з 6 поверху різний мотлох і кричав на поліцейських, які намагаються його заспокоїти. Однак завдяки злагодженим діям, оминувши всі можливі небезпеки, чоловіка вдалося затримати. За його словами: він "викидав із вікна речі дружини, яка загинула кілька днів тому". Чоловіка забрала "швидка".

У Тернополі мешканець будинку на Протасевича, 4 в стадії загострення шизофренії кинувся з ножем на молоду сім’ю з маленькою дитиною і погро..., фото-1 У Тернополі мешканець будинку на Протасевича, 4 в стадії загострення шизофренії кинувся з ножем на молоду сім’ю з маленькою дитиною і погро..., фото-2 У Тернополі мешканець будинку на Протасевича, 4 в стадії загострення шизофренії кинувся з ножем на молоду сім’ю з маленькою дитиною і погро..., фото-3 У Тернополі мешканець будинку на Протасевича, 4 в стадії загострення шизофренії кинувся з ножем на молоду сім’ю з маленькою дитиною і погро..., фото-4
Шизофренія мешканець ножем кинувся
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі