У Тернополі завтра офіційно відкриють "McDonald’s" (ФОТО)

Завтра (24 жовтня), о 12:00 годині, в Тернополі відбудеться довгоочікуване офіційне відкриття McDonald’s.

На своїй сторінці в мережі Фейсбук помічниця міського голови Катя Калуш опублікувала допис:

"Добрі справи люблять тишу. Сьогодні першими відвідувачами McDonald’s у Тернополі стали діти з соціальних категорій (такі акції будуть традиційними), а вже завтра о 12.00 заклад повноцінно запрацює для усіх. Welcome".

Дату відкриття вже неодноразово переносили, проте цього разу про повноцінний початок роботи одного із ресторанів найвідомішої мережі закладів громадського харчування у світі заявляють навіть посадовці.

Інтер’єр тернопільського ресторану виконано у стилі Alphabet. Цей дизайн передбачає використання для оздоблення залу великих принтів з літерами, в яких графічно зображені страви "McDonald's", стильні меблі, скляні перегородки з текстурними візерунками та інші цікаві рішення.

У тернопільському "McDonald's" передбачений експерт з гостинності – це нова посада в мережі. Його завдання – створювати атмосферу гостинності, помічати потреби відвідувачів та оперативно на них реагувати.

Україна стала 102-ю країною, де почала розвиватися мережа "McDonald's". 24 травня 1997 року поруч зі станцією метро "Лук’янівська" у Києві відкрився перший заклад цієї мережі у нашій країні.

У Тернополі завтра офіційно відкриють "McDonald’s" (ФОТО), фото-1
McDonald’s Тернопіль відкриття
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі