• Головна
  • В Тернополі авто без номерів збило парапет та 15 метрів пролетіло тротуаром, є потерпілі (фото, відео)
12:37, 24 жовтня 2018 р.

В Тернополі авто без номерів збило парапет та 15 метрів пролетіло тротуаром, є потерпілі (фото, відео)

Чорне авто збило парапет і пролетіло метрів 15 пішохідною зоною, повідомили читачі. В патрульній поліції підтвердили: ДТП з потерпілими.

Чи всі живі – не повідомляють, пише 20 хвилин

Біля «Обнови» - страшна аварія, - телефоном повідомив «20 хвилин» читач Тарас. - Водій чорної іномарки «летів» проспектом Степана Бандери в бік «літака». Зачепив бампером біле авто і його відкинуло - до кіоску «Тютюн». Збив парапети і по пішохідній зоні пролетів метрів 15. В управлінні патрульної поліції в області підтвердили: на пр. Ст. Бандери ДТП з потерпілими. Чи є загиблі – не повідомляють.

"Пасат без номерів, на червоне на шаленій швидкості вирішив проскочити...", - написав у Facebook Святослав Журовський.

Він також виклав фото - кадр із відеозапису місця ДТП.

На фото чітко видно і червоне світло світлофора і те, що авто - без номерних знаків.

В Тернополі авто без номерів збило парапет та 15 метрів пролетіло тротуаром, є потерпілі (фото, відео), фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
фото: Ольга Турчак, Святослав Журовський
#ДТП #аварія
ТОП новини
"Без цього документа за кордон більше не випустять": для українців зробили важливе оголошення
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Світло подорожчає на 22% за оновленим тарифом, кожен з українців платитиме за це зі своєї кишені: наближається рішення
Оголошення