• Головна
  • Ряд медичних послуг будуть безкоштовними для тернополян
18:59, 28 жовтня 2018 р.

Ряд медичних послуг будуть безкоштовними для тернополян

Ряд медичних послуг будуть безкоштовними для жителів краю у наступному році. У державному бюджеті-2019 на медичні обстеження українців виділено близько двох мільярдів гривень.

Відтак за направленням сімейного лікаря можна безкоштовно пройти ряд медичних обстежень: ренген, УЗД, мамографію, ехокардіографію, аналізи крові, обстеження у вузьких спеціалістів.

Як наголосив начальник управління охорони здоров’я ОДА Володимир Богайчук, щоб отримати направлення на ці обстеження, необхідно мати укладену угоду із сімейним лікарем, пише зз.

«В результаті реформування первинної ланки охорони здоров’я, на одного пацієнта з державного бюджету виділятиметься в середньому 370 грн. Тому у сімейного лікаря буде можливість отримати ряд медичних послуг, або ж лікар видаватиме направлення до вузьких спеціалістів».

На Тернопільщині більше половини населення вже підписало декларації із сімейними лікарями. До слова, уже в наступному році сімейним лікарям обіцяють у два-три разі більші зарплати саме завдяки медичній реформі. Враховуючи те, що «гроші підуть за пацієнтом», більше отримуватиме той лікар, з яким укладатимуть угоди.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #медицина #огляд
ТОП новини
"Без цього документа за кордон більше не випустять": для українців зробили важливе оголошення
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Світло подорожчає на 22% за оновленим тарифом, кожен з українців платитиме за це зі своєї кишені: наближається рішення
Оголошення