• Головна
  • ПриватБанк відновить “теплі” кредити для Тернопільських ОСББ
15:40, 29 жовтня 2018 р.

ПриватБанк відновить “теплі” кредити для Тернопільських ОСББ

ПриватБанк відновив приймання заявок на «теплі» кредити для ОСББ. Як повідомили в банку, на позачерговому засіданні КМУ від 19.10.2018 було ухвалено рішення про виділення коштів на «теплі» кредити для ОСББ. ПриватБанку надано 46,2 млн грн, що становить майже половину цільових коштів виділених державою.

Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків зможуть одержати державну компенсацію у рамках урядової програми та отримати “теплий” кредит з компенсацією від 40% до 70 % від суми позики. Наразі триває етап підготовки підписання додаткової угоди між Державним агентством енергоефективності та енергоощадження України та ПриватБанком. До моменту підписання угоди банк приймає заявки на кредитування від ОСББ та ЖБК, при цьому документи, що підтверджують витрати ОСББ, клієнтам необхідно надати в банк до 30 листопада.

У ПриватБанку ОСББ у рамках державної програми енергоефективності «Теплі кредити» зможуть отримати кредити до 7 років з найнижчими серед банків ставками – до 18%, без додаткових умов і прихованих комісій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ОСББ #теплі_кредити #ПриватБанк #компенсація
Останні новини
Оголошення
live comments feed...