
11:51, 30 жовтня 2018 р.
На Тернопільщині затопило Управління сільського господарства
29 жовтня о 10:22 черговий караул 19-ї державної пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС України у Тернопільській області за допомогою мотопомпи провів відкачування води з підвального приміщення Управління сільського господарства та продовольства, що у місті Монастириська.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
09:23, 23 червня
8
15:21, 22 червня
12:38, Вчора
33
