Тернополянам повернуть давно обіцяний маршрут з "Дружби" на Березовицю

Про відновлення 31-ого маршруту в єдиній системі місцевих петицій зареєстровано дві петиції.  Виконком міської ради 30 жовтня прийняв рішення про відновлення маршруту. 

Одну петицію ще в грудні 2017-ого зареєструвала Марія Поперечна. Іншу - 19 вересня Тарас Сеник, пише 20 хвилин

- Особливо актуальним дане питання є для районів тубдиспансеру, цукрового заводу, газопроводу, "Кемпінгу" і Березовиці, - йшлось в петиціях. - Давайте всі разом докладемо зусиль, щоб знову відновити роботу 31-ого маршруту, тому що виїхати о 8 ранку з наших районів і так дуже складно, так ще й цей, такий необхідний для нас сполучник з Центром і Дружбою зняли з курсування. Обидві петиції набрали потрібну кількість голосів.  

Про відновлення 31-ого маршруту йшлось на виконкомі міської ради у вівторок, 30 жовтня. 

- Цей автобусний маршрут входить до об'єктів КП "Міськавтотранс", - зазначив начальник управління транспорту, комунікацій та зв'язку. - Зрозуміло, що у них зараз велика накладка автобусів, але своїм рішенням ми зобов'язуємо підприємство забезпечити рух громадського пасажирського транспорту на 31-ому маршруті. Перевізник і так зобов'язаний це робити, але маршрутка виїжджає лише в години-пік, а потрібно, щоб маршрут був протягом всього дня. 

Виконком проект підтримав. Проте з якого числа почну курсувати 31-й маршрут поки невідомо. 

транспорт 31_маршрутка,
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі