Що робив міністр інфраструктури України на Тернопільщині? (фото)

Володимир Омелян, міністр інфраструктури України  2 листопада відвідав Тернопільщину. Основне на що він звернув увагу під час свого візиту - ремонт магістралей міжнародного значення.

Зокрема, міністр побував на трасі М-09 Тернопіль - Львів, обході Тернополя Р-41 та дорозі М-19 Тернопіль - Кременець.

Володимир Омелян підкреслив, що держава сьогодні спрямувала колосальні фінансові ресурси на те, щоб відбудувати дороги.

І це справді так, адже, як підкреслив голова ОДА Степан Барна, лише цього року Тернопільщина отримала 1 млрд. 400 млн. грн. на ремонт автошляхів міжнародного й державного значення.

Так, майже 390 млн. грн. спрямували на дорогу М-09, 250 млн. грн. - на ремонт обходу Тернополя Р-41 та 444 млн. грн. уже вклали у будівництво траси М-19.

Також завершили дорогу М-12 Тернопіль - Підволочиськ. На її ремонт було виділено 773 млн. грн.

"Ці ресурси дозволили забезпечити якісні дороги та комфортний рух транспорту", - підтвердив й начальник Служби автомобільних доріг в області Богдан

Що робив міністр інфраструктури України на Тернопільщині? (фото), фото-1 Що робив міністр інфраструктури України на Тернопільщині? (фото), фото-2 Що робив міністр інфраструктури України на Тернопільщині? (фото), фото-3 Що робив міністр інфраструктури України на Тернопільщині? (фото), фото-4 Що робив міністр інфраструктури України на Тернопільщині? (фото), фото-5
Тернопільщина дороги міністр
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі