• Головна
  • За водіями тернопільських маршруток можуть наглядати контролери-волонтери, перевізники – "За"
11:17, 8 листопада 2018 р.

За водіями тернопільських маршруток можуть наглядати контролери-волонтери, перевізники – "За"

За водіями тернопільських маршруток можуть наглядати контролери-волонтери, перевізники – "За"

Створити спеціальну групу громадського контролю за поведінкою водіїв маршруток на робочому місці - таку пропозицію озвучили на спеціальному засіданні бюджетної та транспортної комісії в ТМР у четвер, 8 листопада.

І хоч самі комісії зібрались щодо узгодження нового тарифу для перевезень громадян, вислухали і декілька пропозицій від присутніх.

Зокрема, серед пропозицій озвучили запровадження громадських контролерів.

"Я тільки за, але, коли контролери будуть дивитись за поведінкою водія, то нехай ще й глянуть, як поводяться пасажири, - зауважив директор «Менс-Авто» Андрій Намака. - Вони хамлять водіям!"

"Давайте візьмемо до уваги, до транспорт - це бізнес. А в бізнесі клієнт завжди правий. Крім того, що я знаю випадки, коли водії дозволяють собі навіть бити пасажирів!", - заперечив голова бюджетної комсії Михайло Ібрагімов.

Згадали водіям маршруток і чисельні порушення правил ПДР.

Контролери такоже вестимуть облік пасажиропотоку.

Про це в соцмережі написав активіст Mykola Golubev.

"Волонтер не має права брати гроші і обілечувати. Він має право тільки здійснювати контроль, підрахунок і фіксацію", - написав активіст.

Тож пропозицію обіцяли опрацювати і вирішити, як таку систему запровадити.

Наступного тижня проведуть ще одне спільне засідання транспортної та бюджетної комісій задля обговорення тарифу.

А тим часом жителі міста вже зголошуються бути такими волонтерами. Навіть розробили табель і думають над більш технологічним вирішенням: додатком або сайтом для внесення даних по пасажиропотоку.

"Зробіть простенький сайт, де волонтер логониться з телефону, при логіні вказує номер маршруту і свій логін (для обліку хто заводить дані) і у нього три кнопки ГОТІВКА, ПІЛЬГОВИЙ, ПО КАРТЦІ. Все, він тицяє кнопку, йде запит на сайт і на сайті пише в базу даних час, номер маршруту, тип оплати. І бідний волонтер не париться писаниною, оперативно логує кількість пасажирів, і будуть одразу дані доступні для онлайн моніторингу. Бо можна убде зробити вебморду де в реальному часі буде відображатися статистика з БД", - запропонував Сергій Третяк.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#транспорт #маршрутки #тариф
live comments feed...