• Головна
  • Німеччина, Польща, Чехія, Швеція та Кіпр хочуть вкласти гроші в Тернопільщину
16:30, 28 листопада 2012 р.

Німеччина, Польща, Чехія, Швеція та Кіпр хочуть вкласти гроші в Тернопільщину

Виробництво нових видів енергії, освоєння мінерально-сировинної бази області, розвиток транспорту, логістики, високотехнологічного промислового комплексу і туризму покращить економіку нашого краю, переконані експерти.

Проте Тернопільщина найбільше приваблює українських інвесторів тваринництвом, сільським господарством та інфраструктурою. У свою чергу, для іноземців пріоритетними є добувна і переробна промисловості, нерухомість і машинобудування. Сьогодні двісті п’ятдесят п’ять підприємств області працюють за рахунок іноземних інвестицій. Найбільше вкладають у економіку регіону  Німеччина, Польща, Чехія, Швеція та Кіпр.

 - Ми маємо за дев’ять місяців два мільярди двісті сорок два мільйони гривень внутрішніх інвестицій, які вкладені в Тернопільську область. В основному вони вкладаються у промислові підприємства, у сільське господарство, у нерухомість, - розповідає ІНТБ Василь Гецько, заступник голови Тернопільської облдержадміністрації.

Збільшується грошовий обіг на Тернопільщині і за рахунок кредитів та надходжень від власників підприємств.

Василь Гецько, заступник голови Тернопільської облдержадміністрації: «Сам факт внесення капіталу, кредитування наших підприємств говорить про те, що Тернопільська область є цікавою для потенційного і наявного інвестора. Двісті п’ятдесят мільйонів доларів США – це та сума, ті боргові зобов’язання, які прийшли в Тернопільську область протягом дев’яти місяців цього року».

Фахівці стверджують, нестабільна ситуація на зовнішніх ринках, проблеми, які існують у країнах Європи, суттєво сповільнюють зростання інвестицій у Тернопільську область.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...