
13:04, 13 листопада 2018 р.
На Тернопільщині 3-річний хлопчик наївся отрути

В Шумську центральну районну клінічну лікарню з діагнозом: «гостре ентеральне отруєння отрутою для мишей «Капкан»» госпіталізовано трьохрічного хлопчика, жителя села Биківці.
Наразі стан дитини задовільний.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
19:02, 18 червня
30
12:51, 21 червня
15:21, 22 червня