• Головна
  • За російську мову на Тернопільщині будуть штрафувати
09:40, 14 листопада 2018 р.

За російську мову на Тернопільщині будуть штрафувати

Нещодавно Тернопільська обласна рада вирішила заборонити публічне поширення російськомовної культурної продукції на території регіону. Таке рішення діятиме до моменту припинення російської окупації в Україні.

Заборонили російськомовну культурну продукцію Львівська та Житомирська області. На Тернопільщині рішення ініціював національно-визвольний рух «Правий сектор». Його очільник в області Назар Сарабун наголосив: «Відтепер на Тернопільщині заборонено публічно поширювати російськомовну культурну продукцію у будь-яких формах: відео, аудіо, вистави, все, що російськомовне на Тернопільщині тепер – це незаконно». Повідомляє За Збручем.

Рішення підтримала більшість на сесії обласної ради. Як зазначив депутат Михайло Тимошик, рішення мотивоване гібридною війною, яку веде проти України Росія. «У нашій країні триває гібридна війна, і питання мови для нас дуже важливе. Російськомовний продукт – це будь-яка інформаційна продукція російською мовою».

Відповідно до прийнятого рішення, «Правий сектор» виступає проти концерту російськомовного співака Київстонера у Тернополі. А загалом за виконанням вимоги стежитиме спеціальна комісія, яку наразі створюють на Тернопільщині. Як зазначив Назар Сарабун, спроби поширення російськомовної культурної продукції каратимуться штрафами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тернопіль #мова #російська #заборона #штраф
live comments feed...