У дитсадочку на Тернопільщині дошкільнят креативно навчають самостійності (ФОТО)

"Готуємо смачну піцу" - під таким гаслом нещодавно відбулось заняття у старшій групі дитячого садочка "Сонечко" у Теребовлі, що на Тернопільщині.

Уже протягом двох місяців старші групи дитячого садка "Сонечко", працюють за новою програмою: "Впевнений старт". Робота над нею дуже подобається, як вихователям, так і дітям. Як повідомляється на сайті дитзакладу, малюки з великим інтересом вивчали тему "Знайомства" та тему "Порядок".

І от на завершенні, торкнулись до цікавої підтеми "Готуємо смачну піцу", де можна не лише познайомитись із чимось новим, але і попробувати на смак. Підготовчим етапом цієї підтеми було ознайомлення з країною Італією, та відтворення її у малюнках. Також діти познайомилися із красою природи та тваринним світом Італії, прислухались мелодійності італійської мови у музиці.

Ознайомились з італійською кухнею та з великим захопленням разом із вихователем Остаф О. С. займалися приготуванням і випіканням піци та з великою насолодою коштували її.

У дитсадочку на Тернопільщині дошкільнят креативно навчають  самостійності (ФОТО), фото-1 У дитсадочку на Тернопільщині дошкільнят креативно навчають  самостійності (ФОТО), фото-2 У дитсадочку на Тернопільщині дошкільнят креативно навчають  самостійності (ФОТО), фото-3 У дитсадочку на Тернопільщині дошкільнят креативно навчають  самостійності (ФОТО), фото-4 У дитсадочку на Тернопільщині дошкільнят креативно навчають  самостійності (ФОТО), фото-5 У дитсадочку на Тернопільщині дошкільнят креативно навчають  самостійності (ФОТО), фото-6
тернопіль теребовля сонечко дитячий садок
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі