• Головна
  • Дмитро Добродомов проти передачі коледжів і профтехучилищ на місцеві бюджети
18:31, 17 листопада 2018 р.

Дмитро Добродомов проти передачі коледжів і профтехучилищ на місцеві бюджети

«Народний контроль» пропонує скоротити витрати на обслуговування влади та перекинути ці гроші на освіту та медицину.

Про ініціативу розповів лідер партії «Народний контроль», народний депутат Дмитро Добродомов під час зустрічі з колективом Бережанського агротехнічного інституту в межах робочого візиту на Тернопільщину.

«Влада говорить про затягування поясів та зменшення витрат, але про себе забуває. У нас витрачаються мільярди гривень на обслуговування президента, Верховної Ради та уряду. Щороку збільшують витрати на силові структури, зокрема, цьогоріч на МВС виділили на 12,1 млрд більше, ніж торік, на СБУ – на 2 млрд, на ГПУ – на 1 млрд. І це попри те, що починає роботу ДБР, яке перебирає частину функцій прокуратури і поліції. І яке теж отримає бюджет у 1,1 млрд гривень», – зауважив нардеп.

Добродомов наголосив, що влада має економити на собі, а не на простих українцях.

«Ми вимагаємо збільшити фінансування освіти та медицини коштом зменшення видатків на Кабмін та Раду, ДУС, яке обслуговує президента, поліцію, прокуратуру. Ми подали поправки до бюджету, аби збільшити освітню субвенцію з державного бюджету – місцевим на 1 млрд грн. А також, збільшити фінансування на підготовку кадрів у ПТУ на 37 млн грн. Ще одна проблема – постійний брак коштів на лікування за кордоном. Але владі начхати на такі ініціативи. Їм головне власне збагачення та комфорт. Вони не зможуть забезпечити простим українцям гідне життя, ми зможемо», – заявив лідер «Народного контролю».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Добродомов #медицина #Тернопільщина
live comments feed...