• Головна
  • На Тернопільщині пропонують "полювати" на тих, хто викидає домашніх тварин
09:32, 20 листопада 2018 р.

На Тернопільщині пропонують "полювати" на тих, хто викидає домашніх тварин

Робити відомими людей, які викидають тварин, та повідомляти про такі факти правоохоронцям закликають жителів Кременеччини.

Відповідну ідею озвучили в спільноті Дошка оголошень Кременець! Krempost.

"SOS!!! Звертаюся до усіх небайдужих жителів міста Кременець. Пропоную розпочати полювання на підкидачів тварин. Якщо ви бачите, що хтось викидає з машини тварин , одразу звертайтесь у поліцію, або пишіть нам. Запамятайте номера автомобіля, або зробіть фото чи відео даної ситуації обовязково, щоб був доказ злочину..

Прошу про репост!

На виклик поліція приїде обовязково. Це по-перше, по друге, якщо людині, яка викинула тварин - потріпають трохи нерви, можливо, більше такого не зробить. Потрібно піднімати це питання і розголошувати. Тварин на вулицях нашого міста  стає щораз більше... А ми все-таки прагнемо кращого, прагнемо змін..тому краще діяти, робити помилки, на помилках вчитися і рухатися далі, досягнувши результату, ніж нічого не робити", - написала Тетяна Сушньова.

Ідею користувачі сомережі підтримали.

Дехто розповів і доволі непримєні сторії про "підкидачів".

"Я живу у лісі на хуторі. В нас у сусідстві риболовецький став "вірля". Ви собі не можете уявити, скільки тваринок залишають так звані рибалки. Совість люди втратили і кари божої не бояться. Як???? Можна вивезти тваринку до лісу??? Вона приречена на голодну смерть. Навколо на 2-3 км ліси і немає людського житла. Ходять, як скелети із голодними очима. Покормиш - не можна відігнати від господарства. Ловлять курей. Проблема. Люди, не втрачайте людяності навіть в скрутні часи. Залишайтеся добрими до братів наших менших. Ми за них відповідальні", - написала Надюшок Росіцька.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#безпритульні_тварини
live comments feed...