На Тернопільщині пропонують "полювати" на тих, хто викидає домашніх тварин

Робити відомими людей, які викидають тварин, та повідомляти про такі факти правоохоронцям закликають жителів Кременеччини.

Відповідну ідею озвучили в спільноті Дошка оголошень Кременець! Krempost.

"SOS!!! Звертаюся до усіх небайдужих жителів міста Кременець. Пропоную розпочати полювання на підкидачів тварин. Якщо ви бачите, що хтось викидає з машини тварин , одразу звертайтесь у поліцію, або пишіть нам. Запамятайте номера автомобіля, або зробіть фото чи відео даної ситуації обовязково, щоб був доказ злочину..

Прошу про репост!

На виклик поліція приїде обовязково. Це по-перше, по друге, якщо людині, яка викинула тварин - потріпають трохи нерви, можливо, більше такого не зробить. Потрібно піднімати це питання і розголошувати. Тварин на вулицях нашого міста  стає щораз більше... А ми все-таки прагнемо кращого, прагнемо змін..тому краще діяти, робити помилки, на помилках вчитися і рухатися далі, досягнувши результату, ніж нічого не робити", - написала Тетяна Сушньова.

Ідею користувачі сомережі підтримали.

Дехто розповів і доволі непримєні сторії про "підкидачів".

"Я живу у лісі на хуторі. В нас у сусідстві риболовецький став "вірля". Ви собі не можете уявити, скільки тваринок залишають так звані рибалки. Совість люди втратили і кари божої не бояться. Як???? Можна вивезти тваринку до лісу??? Вона приречена на голодну смерть. Навколо на 2-3 км ліси і немає людського житла. Ходять, як скелети із голодними очима. Покормиш - не можна відігнати від господарства. Ловлять курей. Проблема. Люди, не втрачайте людяності навіть в скрутні часи. Залишайтеся добрими до братів наших менших. Ми за них відповідальні", - написала Надюшок Росіцька.

безпритульні_тварини
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі