• Головна
  • Рукоборець Олег Жох, який потрапив у смертельну ДТП з тернополянином Андрієм Пушкарем, прийшов у свідомість
10:45, 20 листопада 2018 р.

Рукоборець Олег Жох, який потрапив у смертельну ДТП з тернополянином Андрієм Пушкарем, прийшов у свідомість

14-го листопада на трасі Київ-Чоп, у Радивилівському районі, зіткнулися вантажівка та легковик. В легковику їхали Олег Жох, його батько Сергій, а також спортсмен з Кременця Андрій Пушкар. Останні двоє загинули.

Як інформує "UA: Рівне" з посиланням на заяву завідувача відділенням нейрохірургії Рівненської міської лікарні Миколи Тимощука, рукоборець Олег Жох почав приходити у свідомість. Для повного відновлення свідомості ще буде потрібен час. Загалом, як пояснив Микола Тимощук, в стані Олега спостерігається позитивна динаміка.

Після зіткнення Олега Жоха доправили спочатку у реанімаційне відділення Радивилівської райлікарні, а згодом до нейрохірургії міської лікарні Рівного.

Олег Жох та загиблий Андрій Пушкар багаторазові чемпіони світу та переможці багатьох міжнародних турнірів з армспорту. Саме на один з таких турнірів до Польщі спортсмени їхали, коли потрапили у ДТП.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Рукоборець #Олег #Жох #свідомість
Останні новини
Оголошення
live comments feed...