
14:27, 20 листопада 2018 р.
У Тернополі водій на підпитку спричинив ДТП

Виклик про те, що на вул. Микулинецькій трапилася ДТП між автомобілями OPEL та HONDA ACCORD отримали патрульні вчора, близько 18-ї години. На місце події одразу ж вирушив один з екіпажів.
Інспектори з’ясували, що водій автомобіля OPEL рухався назустріч потоку транспортним засобам у своїй смузі для руху, проте потім, він різко здійснив поворот ліворуч, де в цей момент їхав автомобіль HONDA ACCORD, водій якого почав різко тиснути на гальма, але зіткнення не вдалося уникнути. На щастя, в автопригоді ніхто не постраждав.
Окрім того, під час спілкування з 36-річним водієм автомобіля OPEL, патрульні помітили у нього ознаки алкогольного сп’яніння. Огляд на визначення стану сп’яніння керманич погодився пройти на місці за допомогою алкотестера «Драгер». Результат – 0,87 проміле, що практично у 5 разів перевищуває норму. Також з’ясувалося, що водій уже вдруге протягом року сідає напідпитку за кермо та позбавлений права керування.
На 36-річного чоловіка патрульні склали адміністративні матеріали за ст. 124 КУпАП (порушення ПДР, що призвело до ДТП), ч. 2 ст. 130 КУпАП (повторне протягом року керування у стані алкогольного сп’яніння), ч. 4 ст. 126 КУпАП (Керування особою, яка позбавлена такого права).
Водії, будьте обережними, оскільки Ви на дорозі не одні!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
13:08, Вчора
14:03, Вчора
13:08, Сьогодні
09:04, 17 травня
live comments feed...
Коментарі