• Головна
  • "Як ми носили гіпс на здоровій нозі!", - мати розповіла про методи лікування тернопільських світил медицини
18:40, 20 листопада 2018 р.

"Як ми носили гіпс на здоровій нозі!", - мати розповіла про методи лікування тернопільських світил медицини

Тернополянка Ольга Процик написала на своїй сторінці у Фейсбук, що її сину довелось більш як тиждень носити гіпс на здоровій нозі.

"Хронологія подій:
11.11 - син травмував ногу
12.11 – в травмпункті наклали гіпс
20.11 – продовжили гіпсовий режим ще на 10 днів
20.11 – зняли гіпс, спростували діагноз перелому

Дивне відчуття – розвели як «лошарика»!!! 

Коли прийшли з травмою пальця на нозі – рентгенолог, віддаючи плівку втішила – нічого серйозного. 

Але лікар травматолог вирішив, що гіпс нам потрібен і перелом у нас все-таки є. Обнадіяв, що через 5 днів ми зможемо замінити його новим, сучасним, (як дізналась пізніше, його вартість біля півтора тисячі гривень).

Вирішила, що потерплю трішки довше і знімлю гіпс, ігноруючи «додаткову опцію». Чемно, згідно порядку, відвідала дитячу міську лікарню, зокрема ортопеда. Зробила повторний рентген, звернула увагу на те, що гіпс тріснутий і не фіксує стопу, просто бовтаючись на бинті. Лікар порекомендувала змінити бинт на чистий і продовжити гіпсовий режим в тріснутому вигляді ще на 10 днів. Хоч як не намагалась, почути про динаміку перебігу перелому на нозі свого сина не вдалось жодного слова. Очевидно, то є страшна лікарська таємниця. Мабуть тому така довірлива, що недостатньо бита складними ситуаціями. Дякувати Богу, є в моєму житті друзі, завдяки яким такі історії на проміжному етапі можна виправити. За рекомендацією знайомого товариша-хірурга, я все-таки спробувала додатковий шанс і довірила свого сина ще одному ортопеду. Коли він побачив перший рентгенівський знімок - другий йому вже був не потрібен. Він просто усміхнувся, зняв гіпс і дозволив йти додому. І ми пішли. Пішки, не кульгаючи.

Ось так мій Дарик дев’ять днів качав праву ногу, гепаючи нею сусідам знизу, ось так ми зробили собі примусові канікули, трішки повозились на таксі, поганяли поверхами по лікарняних закладах... 

А висновок простий! Ходіть до лікаря скромно вбрані, аби він не запідозрив Вас у «достатній фінансовій спроможності», напрацьовуйте базу фахових лікарів, які ще не втратили совість, аби в стресовій ситуації не витрачати часу на пошук рятівників. Не довіряйте своє здоров’я випадковим людям. Ймовірність правильного вибору критично низька. 

Дай Боже здоров'я ортопеду Михайлу Дмитровичу Процайлу. Фаховий і совісний!!!

Позитив у цій афері все-таки є. Ми маємо білий чобіт 30-го розміру, йдемо його розмальовувати !!!", - написала Жінка у своєму дописі.

"Як ми носили гіпс на здоровій нозі!", - мати розповіла про методи лікування тернопільських світил медицини, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тернопіль #гіпс #травмпункт
live comments feed...