
15:32, 23 листопада 2018 р.
В центрі Тернополя автівка "пустила корені і пагінці" (фото)

Покинуте авто в центрі міста помалу перетворюється на клумбу.
Фото легківки виклала у Facebook Наташа Барнич Шуплат.
"Аномалія)) в центрі міста автівка пустила корені і пагінці)). Чекаємо весни, може, ще й зацвіте", - йдеться в дописі.
Користувачі соцмережі скористались моментом, щоб пожартувати.
"Мені здається, вона вже поцвіла", - коментує Тетяна Шабанова.
"Це дача", - додає Олександр Кардинал.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
фото: Наташа Барнич Шуплат
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
18:05, 20 червня
18:06, 20 червня
16:59, 17 червня
16:59, 17 червня
11:37, 23 червня