
09:02, 26 листопада 2018 р.
"Кому кока-коли?": в Тернополі вкотре проблема з водою (відео)

В будинках тернополян із кранів тече руда вода.
Відповідне відео розмістив у себеб на Facebook-сторінці Ростислав Яцків.
"Кому Кока-Коли?Тече водичка з теплого крану, зовсім не тепла і колір не привабливий, а на смак не пробував.Неділя 25 листопада 2018 року. 16:15"
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
відео: Ростислав Яцків
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
18:05, 20 червня
18:06, 20 червня
16:59, 17 червня
16:59, 17 червня
11:37, 23 червня