• Головна
 • Коротко про автоматику для розпашних воріт
Новини компаній
13:00, 27 листопада 2018 р.

Коротко про автоматику для розпашних воріт

Новини компаній
Коротко про автоматику для розпашних воріт, фото-1

Автоматика для розпашних воріт – пристрій (приводи), що надають можливість відкривати и закривати вуличні розпашні ворота автоматично за допомогою пристрою

На ворота розпашного типу приводи встановлюються на кожну стулку.

В залежності від  технічної необхідності використовують такі типи автоматики як:

 • автоматику підземного;

 • автоматика важільного типу;

 • автоматика лінійного типу.

Перші два типи використовуються рідко, тому що коштують не дешево і дуже складні в установці. Найпопулярнішим є лінійний тип. Також в залежності від розміру і інтенсивності роботи автоматику розділяють на побутову та промислову.

Що входить до комплекту

Розглянемо більш детально найпопулярніший тип автоматики – лінійний.

Усі лінійні приводи для розпашних воріт можна розділити по принципу роботи на електромеханічні та гідравлічні. Основною перевагою автоматики такого типу є те, що її можливо встановити на вузькі стовпи. Також вона користується популярністю завдяки своїй простій конструкції, високій надійності та порівняно невеликій вартості.

Плюсом автоматики для розпашних воріт лінійного типу є і те, що за її допомогою ворота можуть відкриватися я к всередину двору, так і назовні під кутом 90 градусів. Робота електромеханічного лінійного привода достатньо проста: двигун приводить в рух винт за допомогою редуктора, винт в свою чергу переміщує гайку по направляючій, при цьому енергія обертання перетворюється в лінійний рух гайки, відкриваючі та закриваючи при цьому стулку розпашних воріт.

Механізм роботи гідравлічного лінійного привода також простий: шестерні гідравлічного насосу рухаються за допомогою електродвигуна, насос нагнітає масло в циліндр, масло давить на шток, тим самим рухаючи розпашні.

В будь-який комплект автоматики лінійного типу входить:

 1. Привід лівий

 2. Привід правий

 3. Блок керування

 4. Пульти керування

 5. Кронштейни для кріплення приводів

Редуктор приводу можете мати як металеві деталі, так і силумінові, пластмасові або деталі, виробленні з порошкових металів. Найкращим варіантом для нашого клімату є метал.

Блок керування – це окрема пластмасова шафа, в яку вбудована плата керування автоматикою, до якої і приєднуються всі дроти. Вона повністю герметична, в неї не потрапляє волога.

Також в окремих комплектах можуть бути:

 1. Сигнальна лампа –необхідний елемент для сповіщення пішоходів і автомобілів про відкривання або закривання воріт.

 2. Фотоелементи безпеки – Є первинним і основним засобом безпечного використання воріт. В основному встановлюються на стовпах по краям проїзду. Принцип їх дії простий: між двома фотоелементами проходить інфрачервоний промінь. При появі перешкоди від посилає сигнал «стоп»

 3. GSM-модуль для керування з мобільного телефону. GSM-пристрій являє собою приймач радіохвиль зі встановленої SIM-карти мобільного зв’язку – в його базу даних вносяться телефоні номери, причому мобільний оператор може бути будь-яким.

Найбільшою популярність в наш час користуються наступні моделі автоматики:

 1. Rotelli MT – надійна італійська автоматика, яка підходить для встановлення на розпашні ворота середніх розмірів.

 2. Miller Technics – недорогі, але в той же час дуже надійні приводи вироблені в Таїланді, підходять для встановлення на широкі стовпи.

 3. An Motors ASW – недорога автоматика для невеликих воріт, виробник Тайвань

 4. Came KRONO – італійська автоматика для розпашних воріт.

Підсумуємо

Автоматика для розпашних воріт широко застосовується для автоматизації процесу відкриття воріт. Може бути трьох видів: підземна, важільна та лінійна. Найбільшою популярністю користується лінійний тип, через те, що він має дуже просту конструкцію та коштує, у порівнянні з іншими видами, більш дешево.

Коротко про автоматику для розпашних воріт, фото-2

В комплекті обов’язковими є два приводи, блок керування, пульти керування та елементи кріплення.

Також можуть бути в наявності додаткові аксесуари безпеки:

 • сигнальна лампа;

 • фотоелементи;

 • GSM-модуль.

Додаткову iнформацiю ви зможете переглянуты на сайтi: www.vorotnet.com.ua

Обов’язково перед покупкою перевірте, які деталі має редуктор обраної моделі. Найбільше для нашого клімату підходять металеві деталі.

Купуйте якісну автоматику і насолоджуйтесь життям!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...