• Головна
  • Студенти Тернопільщини змагаються за поїздку на провідну виставку до Парижа
Новини компаній
11:28, 27 листопада 2018 р.

Студенти Тернопільщини змагаються за поїздку на провідну виставку до Парижа

Новини компаній

Провідні аграрні виші України приєдналися до освітнього проекту «Агро 2019», організованого благодійним фондом Бориса Колеснікова. У їх числі - Бережанський агротехнічний інститут НУБіП (Тернопільська обл.).

На першому етапі конкурсу, що відбувся 23 листопада, 1 700 студентів з 34 навчальних закладів написали комплексні тести і виконали творче завдання. Підсумки першого відбіркового туру будуть відомі через тиждень. Учасники, які показали найкращі результати, пройдуть у фінал і в грудні зможуть презентувати перед експертним журі власні розробки і проекти.

Президент благодійного Фонду Борис Колесніков побажав студентам удачі. За його словами, майбутнє української сільськогосподарської галузі залежить від грамотних фахівців: аграріїв, тваринників, фермерів. Завдання фонду і освітнього конкурсу - допомогти становленню українських фахівців, підтримати перспективні студентські проекти, привернути увагу роботодавців і потенційних інвесторів. «Сільське господарство - одна з базових сфер в Україні. Від успіху юних аграріїв залежить майбутнє України: як соціальний, так і економічний результат. З найкращими конкурсантами ми зустрінемося наступної зими на одній з провідних світових виставок в Європі, присвяченій сільському господарству. Упевнений, там кожен з них знайде для себе щось цікаве, корисне - те, що захочеться впровадити і розвивати в рідній країні», - заявив Борис Колесніков.

Викладачі аграрних вишів відзначають, що завдяки конкурсу «Арго» студенти стали більш активними і самостійними, орієнтуються на практичне застосування знань, розробляють власні перспективні проекти, які можна презентувати членам журі.

«Конкурс «Агро» проходить вдруге, а кількість вишів-учасників в порівнянні з минулим роком збільшилася. Студенти готувалися до тестування, працювали над проектами, з ентузіазмом вчилися, цікавилися, як можна застосувати теоретичні знання або вдосконалити звичні процеси. Переможці минулого року ділилися враженнями, в основному - від поїздки на міжнародний форум. Вони повернулися з масою нових ідей, професійним баченням перспектив, бажанням вивчати і застосовувати передові технології. Ми дякуємо Фонду Бориса Колеснікова за освітню ініціативу і надану дітям можливість проявити себе і ознайомитися з досягненнями світового агропромислового комплексу», - розповів проректор з наукової роботи Сумського національного аграрного університету Юрій Данько.

У фіналі «Агро 2019» журі назве імена тридцяти переможців - авторів найбільш цікавих і корисних проектів. У лютому їх чекає поїздка до Парижа, на найбільшу виставку сільськогосподарського машинобудування і тваринництва SIMA 2019. У програмі поїздки - відвідання виставки, на якій представлені тисячі новинок сільськогосподарської техніки, устаткування і продукція, майстер-класи з представниками відомих компаній, тематичні семінари та презентації, а також пізнавальна екскурсія Парижем.

Студенти Тернопільщини змагаються за поїздку на провідну виставку до Парижа, фото-1

У минулому році конкурс серед студентів аграрних вишів проходив уперше. У проекті взяли участь 1 500 студентів з 20 навчальних закладів. Тридцять кращих конкурсантів були нагороджені поїздкою до Верони (Італія), на міжнародну сільськогосподарську виставку Fieragricola 2018.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...