• Головна
  • Діти на Тернопільщині почали більше хворіти на грип та ГРВІ
17:03, 27 листопада 2018 р.

Діти на Тернопільщині почали більше хворіти на грип та ГРВІ

На Тернопільщині сезонні захворювання на грип та ГРВІ не перевищують епідпорогове значення та тримаються на рівні середньої позначки. Загрози епідемії немає.

Протягом останнього тижня захворюваність на грип становить 213, 3 випадків на 100 тисяч населення. Якщо брати до уваги попередній тиждень – захворюваність загалом зросла на 9,8 % (2 238 випадків проти 2 037 відповідно). Також більше почали хворіти діти. Ріст захворюваності складає 6,9 %, а серед дітей шкільного віку – 21,1%.

Згідно з рішеннямм лікарів, госпіталізували за цей тиждень 113 осіб, з яких переважають діти – 83 дитини.

Тернопільський обласний лабораторний центр інформує, що в сезон 2018-2019 років у Північній півкулі будуть циркулювати нові віруси грипу. Щоб захиститись від грипу і ускладнень в разі захворювання, Центр громадського здоров’я МОЗ радив розпочати вакцинацію проти грипу в жовтні поточного року. Станом на сьогоднішній день вже щеплено 1087 осіб: вакциною Ваксігрип Тетра (Франція) – 1085 осіб, Фжі Сі Флю (Корея) – 2 особи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #грип #ГРВІ #діти
Останні новини
ТОП новини
"Потужний холод пре в Україну з лютою силою, сніг та гроза хлинуть потоками води на авто": зима повертається в регіони
Трійця 2025: коли святкуємо Зелені свята та які традиції збереглися
У ТЦК хочуть масово призвати ці групи населення, оприлюднено ознаки потенційно мобілізованих: мобілізація, повістки, ВЛК
В Україну повертається зима і сніг, потужна гроза і град вдарять в регіонах: пре дощ і злива, прогноз налякав самих експертів
Оголошення
live comments feed...