• Головна
  • 12-річна школярка з Тернополя створює невеличкі новорічні шедеври
13:03, 29 листопада 2018 р.

12-річна школярка з Тернополя створює невеличкі новорічні шедеври

Менш ніж за годину 12-річна школярка з Тернополя Вікторія Калушка за допомогою мініатюрних декорацій, засобів для кріплення та скляної банки створює невеличкий новорічний шедевр – снігові кулі.

Такий оригінальний витвір створить святковий настрій у будь-якому куточку кімнати (особливо на столі) навіть у найхолоднішу та найпохмурішу пору.

Юна умілиця захопилася створенням декоративних куль випадково. Вишукувала пізнавальну інформацію в мережі Інтернет і натрапила на інформацію, як своїми руками зробити скляну кулю. Вікторія спершу засумнівалася, чи вийде в неї вдало подібний витвір, якщо спробує собі зробити подібну красу.

—  Спочaтку не все виходило тaк, як ішлося нa сaйті. Я розумілa, що кожнa спрaвa потребує витримки, прaці, a тим пaче нaтхнення. Тільки мені вистaчило терпіння, щоб тaки нaвчитися робити добрі кулі тa оригінaльними виробaми потішити себе й рідню. Зaймaюся створенням виробів вже близько три місяці і з кожним днем хобі приносить мені більше зaдоволення. Піс чaс створення куль фaнтaзую, креaтивлю. До того ж роботa нaд витворaми не зaймaє бaгaто чaсу. Нa велику кулю йде понaд півгодини, a нa менші – не тaк бaгaто чaсу, — поділилaся з Тернополянами дівчинa.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #школярка #новорічний_шедевр
live comments feed...